שלום, אורחת

כניסת חברות

שכחתי סיסמה
חברות אונליין
7
8
6

עכשיו באתר

אני מחפשת:

 עמותות וארגונים

חוש״ן - חינוך ושינוי
חוש״ן הוא המרכז לחינוך והסברה של הקהילה הגאה. הארגון פועל להנגשת קהילת הלהט״ב לציבור הרחב מתוך הבנה ואמונה ששינוי אמיתי מקורו בחינוך. בעוד שנתמך על ידי צוות של כ-300 מתנדבות ומתנדבים, חוש״ן מעבירות הסברות בבתי ספר, בבסיסים צבאיים ובכל מקום שמעוניין להקשיב ולשמוע אודות סיפורן האישי של להט״ביות. באמצעות פתיחות מעוררת השראה מצד המתנדבות והמתנדבים, נוצר קשר אישי עם הקהל אשר מסיר את המחסומים ומנפץ את ההומופוביה.

 

ארגון "מעברים" לקהילה הטרנסית
ארגון "מעברים" קם מתוך מטרה להיות המוקד לתמיכה, סיוע וקידום בקהילה הטרנסית. כתוצאה של קידום תהליכים חברתיים ואקטיביזם, עבודה מול גופי ממשל, העצמה כלכלית, תמיכה וסיוע רגשיים לבני ובנות הקהילה, קשר אישי וליווי מול מוסדות בירוקרטים, הנגשת ידע ומשאבים, ארגון זה הוא הזרוע הנטויה של פלח הקהילה המוחלש ביותר. תוך שימת דגש על כך ששינוי אישי כמות זה של חברי הקהילה הטראנסית כרוך בכוחות פנימיים רבים, ארגון מעברים תומך בחברי.ות הקהילה הטרנסית בעזרת עבודה מול משרד הפנים, הועדה לשינוי מין, טיפוח מנהיגות בקרב נוער, סיוע בתביעה לביטוח לאומי, העצמה תעסוקתית וכלכלית, קישור והפניה לרופאים ומטפלים ידידותיים ועבודה מול ועם התקשורת.

 

איגי - ארגון נוער גאה
איגי הינו ארגון הנוער של הקהילה הגאה. מאז שקם כעמותה בשנת 2001 כנישה בתוך האגודה הגאה, הפך עצמאי ופרס ענפים רבים. כיום מפעיל הארגון עשרות קבוצות נוער ברחבי הארץ המיועדות לגילאי 14-18 ואף קבוצות בוגרות לגילאי 18+. המפגשים מונחים על ידי מערך מתנדבים.ות, מעשירים, מלמדים, מהנים, מצחיקים ובעיקר משמעותיים ומועברים תוך קיום דיונים בנושאי מגדר, נטייה מינית, קבלה עצמית וקבלת האחר. כמו כן, מפעיל איגי מערך פורומים עשיר ופעילות להט״בית אקטיביסטית יום-יומית.

 

תהל"ה - תמיכה להורים ובני משפחה של להט״בים
תהל״ה היא עמותה של הורים לילדים להט״בים למען הורים לילדים להט״בים המתקשים להסתגל לשינוי לאחר היציאה מהארון של ילדיהם. במערך של התנדבות בלבד, מפעילה העמותה קבוצות תמיכה להורים לילדים שיצאו מהארון, או התוודו על זהות מינית שונה. הקבוצות פועלות בכל חלקי הארץ ומקבלות אליהן כל הורה או בן משפחה לילד.ה להט״בים, תוך סיפוק תמיכה והזדהות. כמו כן, מפעילה העמותה את ״קו הקשב״ - מוקד טלפוני אליו יכולים לפנות הורים על מנת לדבר עם הורים שעברו תהליך דומה לשלהם, וגם כאן, לקבל תמיכה ואמפתיה. בנוסף, פועלת העמותה ליצירת שינוי חברתי ביחסה של החברה לקהילה, ופועלת לקידום שוויון זכויות מלא.

 

בת קול - ארגון לסביות דתיות
בת קול הינו ארגון שהוקם בשנת 2005 ועל דגלו מתנוסס קולן של בנות הקהילה הגאה השייכות גם לחברה הדתית. החברות בארגון אינן רואות את שני העולמות כמנוגדים, אלא להפך, ופועלות לקידום זכויות והכרה לשוויון גם בתוך הזירה הדתית. הארגון מקיים מפגשים תדירים המהווים מסגרת חברתית לחברותיו בהם ניתנת תמיכה ומושתת יד וכתף. בנוסף, מפעילות בנות הארגון מערך הסברה לסקטור הדתי על מנת לקדם את מעמדן של לסביות בקרב אוכלוסיה זו. בת קול מאמינה בערכי השוויון, השלום והאהבה ומקווה לקדם אותם כלפי הקהילה הגאה גם בקרב הקהילה הדתית.

 

האגודה למען הלהט"ב בישראל
שמה הרשמי הינו ״האגודה לשמירת זכויות הפרט״ אולם היא מוכרת כ״האגודה למען הלהט״ב בישראל״ או פשוט - ״האגודה״. ״האגודה״ הינה הארגון הגדול והכולל ביותר הפועל למען זכויות קהילת הלהט״ב, הקיים בישראל. זהו ארגון ללא מטרת רווח המתבסס על מערך של כ-300 מתנדבים בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום ב-26 ישובים. האגודה שמה לה כמטרה להיות הגוף המרכזי המספק מענה, תמיכה וכתובת לכל חברי הקהילה הגאה מכל מין, גזע, דת, גיל, מגדר וכמובן - נטייה מינית. כמו כן, האגודה פועלת לקידום שוויון הזכויות וההזדמנויות לקהילה הגאה בכל תחומי החיים לרבות קידום מעמדה החוקי, המשפטי והחברתי וכיוצא בזאת קידום הליברליות והשוויון בישראל.

 

מרכז ניר כץ (ז"ל) למאבק בלהט"בופוביה
מרכז ניר כץ הינו שלוחה של האגודה והוקם בשנת 2012. מטרתו של המרכז היא איסוף נתונים על מקרי להט״בופוביה בשלל זירות (בתי עסק, משרדי ממשלה, בתי ספר ומוסדות אקדמאים, צבא וכו׳). הצורך באיסוף הנתונים על נושאים כגון אפליה ופשעי שנאה נבע מכך שקודם לכן לא היה תיעוד ולכן ״לא היתה בעיה״. בעזרת הנתונים אותו אוסף, מפרסם המרכז דו״ח שנתי המשמש ככלי מחאתי ועוזר לאגודה לבוא בדרישות למוסדות ממשלתיים בדבר הצורך בשינוי ושוויון זכויות.

 

יש עם מי לדבר - קשב ומידע לקהילה הגאה
יש עם מי לדבר - הקו הלבן, הינו מוקד טלפוני (אולם לאחרונה פעיל גם כצ׳אט באתר האגודה) המספק תמיכה ומידע לחברי הקהילה, משפחותיהם וחבריהם. בעזרת מערך מתנדבים הקו נותן מענה חמישה ימים בשבוע בשעות הערב (19:30-22:00) לאלו המתלבטים, סקרנים, זקוקים לאוזן קשבת או מחפשים תשובות בענייני הקהילה.

 

שישה צבעים | בונים קהילה גאה בישראל
שישה צבעים הינה עמותה העוסקת בקירוב וחיבור אנשי הקהילה הגאה. ליכודם של חברי הקהילה ופעילות משותפת היא מטרת העל של הארגון תוך אמונה שעם תשתית חזקה ומלוכדת, אנו יכולות להגיע לשינוי ולשוויון החברתי המיוחל. הארגון מקיים פעילויות חברתיות קהילתית כגון הפעלת קבוצות ספורט, קבוצות מפגש חברתיות, טיולים, קבוצות העשרה לשינוי חברתי, ערוץ טלוויזיה קהילתי ומעודד אקטיביזם ופעילות ישירה לעבר שינוי תפיסתי בפועל.

 

שקמ"ה - לדבר בגאווה
שקמ״ה - שגרירות/שגרירי קידום מעמד האישה, הינו ארגון שותף למרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית ת"א ולמרכז הגאה אשר מטרתו היא התמודדות עם פגיעות מיניות בקהילה הלהטב״קית. הארגון שם דגש על המאפיינים הייחודיים שיש לחברי הקהילה אשר גורמים לתקיפה מינית בה להיות מובחנת מהשאר. בעזרת שימת לב זו, הארגון שואף להציע סיוע ועזרה לקורבנות התקיפה.

 

הבית הפתוח בירושלים
הבית בפתוח הוקם ב-1997 כארגון ללא מטרת רווח ולאחר שנתיים נפתח כמרכז קהילתי במרכז ירושלים. כיום, הבית הפתוח מהווה בית לקהילת הלהטב"ק בירושלים והוא ומשמש גג למספר שירותים הניתנים לחברי הקהילה בעיר כגון: שירותי מרפאה, קבוצות פעילות לנוער (בנ"ץ), פעילות לקהל הפתוח, קבלות שבת, טיולים ועוד. מטרתו של הארגון היא להפוך את ירושלים, בה הבעיות עימן מתמודדים בני הקהילה חריפות יותר, לעיר בה ינתן החופש המיוחל לכולנו להיות מי שאנו בוחרים ובוחרות להיות.

 

בית גאה בבאר שבע
הבית הגאה בבאר שבע הינו למעשה שלוחתה של האגודה בדרום. עם זאת, הבית מתפקד באופן עצמאי ומהווה כתובת ומענה מזה 13 שנים לקהילה הגאה בבאר שבע וסביבתה. על ידי מעורבות חברתית, עירונית וקהילתית, מתן מענה ויצירת קשר מהווה הבית הגאה את מסמר הקהילה הגאה בחבל הארץ הדרומי. הבית הגאה מפעיל קבוצת קריאה קווירית, מועדון נוער גאה בשם "ביתה" בשיתוף עם איגי בו קבוצות לפלחי גילאים שונים ואף קבלות שבת מסורתיות מדי שישי.

 

קל"א - קהילה להט"בית אתיופית
קל"א (קהילה להט"בית אתיופית), כפי שנרמז משמו, הינו ארגון הקהילה האתיופית של הקהילה הגאה. הארגון מונה כ-70 חברים ממוצא אתיופי ופועל לקידום תודעה וזכויות להט"בים בקרב הקהילה האתיופית. מתקומתו בשנת 2014 שם לו הארגון למטרה לשנות את התפיסה על הקהילה הגאה בקרב הקהילה האתיופית ובכך לעזור ולסייע לחבריו בתהליך היציאה מהארון והחיים תחת שתי הזהויות. הארגון מפעיל קבוצות נוער אתיופי בשיתוף עם איגי ועורך מפגשים חברתיים. כמו כן, מפעיל הארגון קבוצת פייסבוק סגורה על מנת לשמש מפלט ומענה לחבריו.

 

המרכז הגאה בתל אביב
המרכז הגאה בגן מאיר תל אביב הינו הכתובת הראשית לחיי הקהילה. המרכז פועל תחת חסותה של עריית תל אביב מאז שנת 2008 והינו הגג תחתיו מתקיימים רבים מאירועי הקהילה, מקום המפגש של ארגונים שונים וכן אולם הנותן במה למגוון הופעות ותערוכות. בנוסף יושבת במרכז המרפאה הגאה המעניקה שירותי תמיכה נפשית, בדיקות HIV וייעוץ בריאותי. חוץ מהיותו מרכז תרבותי של הקהילה הגאה, המרכז מעניק ייעוץ משפטי לבאים בו ומהווה גג בטוח לכלל האדם.

 

פרויקט גילה להעצמה טרנסית
פרויקט גילה, הרשום תחת העמותה "טרנסג'נדרים למען צדק חברתי", הינו פרויקט חברתי של טרנסים למען טרנסים אחרים. חוויותיהם של חברי פלח זה של הקהילה הגאה שונות באופן מובחן מן השאר והם מתמודדים עם אתגרים ייחודיים, לפיכך מטרתו של הארגון להוות את הכתובת התומכת. כמו כן, הארגון פועל באופן אינדווידואלי וקבוצתי עם דגש על העצמה אישית, תביעת זכויות ודרישת גישה למשאבים והזדמנויות לחברי הקהילה. הארגון עוזר לחברי הקהילה להשיג זכויות שוות ופועל הן בזירה החברתית והן המוסדית והמשפטית.

אימות חשבון באמצעות הודעת sms

אמינות הקהילה מאד חשובה לנו, אנו דורשים מכל חברה חדשה באתר,
לאמת את זהותה באמצעות הודעת סמס שתישלח למכשיר הסלולרי,
בכדי למנוע ספאם ומשתמשות כפולות.

לעולם לא נשלח אלייך מסרים או התראות בנוגע לפעילותך באתר, השימוש במספר הסלולרי הינו עבור האימות בלבד.

לא קיבלת קוד?

שכחת סיסמה?

כדי לבצע איפוס סיסמה יש צורך להכניס את כתובת הדוא"ל ומספר הטלפון הנייד איתו נרשמת לאתר. לאחר הכנסת הנתונים יש ללחוץ על כפתור "שליחה", ואז תתקבל בטלפון הנייד הודעת SMS עם קוד אימות. יש להכניס את קוד האימות בשדה המיועד ואת הסיסמה החדשה כדי לאפס אותה.

לא קיבלת קוד?

יצירת חשבון חדש!