שלום, אורחת

כניסת חברות

שכחתי סיסמה
חברות אונליין
7
8
7

עכשיו באתר

אני מחפשת:

פרח של ריח

15/05/2015
0
783
3
Daniel Azulay
בת 30, מרכז
כותבת מתחילה
תגובות
13
רשומות
2

מכירים את זה שאתם מריחים פרח, והריח שלו ממש טוב, אז אתם מתחילים ממש להסניף אותו?

זה קרה לי היום, הרחתי פרח אחד, שהיה מונח לי על המקלדת מלפני שבוע וחצי. הוא בכלל היה יבש, וציפיתי שלא יהיה לו ריח בכלל. ופתאום, וואו, האף שלי הרגיש שנתנו לו סם ממש טוב, וכל מה שהוא רצה זה עוד מאבקת הקסמים המשכרת הזאת.

הרחתי אותו שוב, את הפרח היבש הזה, ושוב הרגשתי את אותה תחושה. הריח שלו מהפנט וכל מה שרציתי זה להריח אותו עוד ועוד ועוד. ממש התחלתי להסניף אותו כבר. זה היה טוב. ללא ספק.. זה הפך את כל החושים שלי לאופטימיים, אפילו את היצר המיני זה פתח לי, הרחתי אותו דקה שלמה.

ואז פתאום, מתוך חגיגת התחושות המדהימה הזאת, פתאום הגיעה תחושה שונה-תחושה של פחד. אבל לא סתם איזה חשש. פחד אמיתי. משתק. פתאום חשבתי שאולי אני מסניפה את הריח הזה חזק מדי, פתאום חשבתי-מה יקרה אם הריח של הפרח הזה יגמר?

הפסקתי לנשום. התכוונתי להפסיק להריח, אבל מרוב הבהלה והפחד המשתק פשוט הפסקתי לנשום.

אני יודעת שזה לא אמור לקרות, אף פעם לא הכרתי פרח שנגמר לו הריח, אבל מצד שני, אף פעם לא הרחתי פרח שהריח שלו כל-כך מדוייק, קסום, כלכך חי. שזה די מצחיק, כי בעיקרון הוא היה מת, אבל הריח שלו היה משהו אחר.

חשבתי על זה, אולי פרח יבש הוא כמו פטל. ככל שיש פחות מים- הפטל חזק יותר! למרות שככה גם יש פחות פטל.

אולי פעם, כשהוא עוד היה פרח מן המניין, מאלה שעדיין חיים, הריח שלו היה רגיל. עוד ריח של פרח. אבל כשהוא התייבש בעצם יצאו מהריח שלו כל המים והוא ניהיה הרבה יותר משמעותי. הרבה יותר מרוכז, אולי בגלל זה כלכך פחדתי להמשיך להריח ממנו.

רציתי להמשיך לחוש את התחושה של הריח הזה לנצח, אז העדפתי לשמור לי ממנו ולהפסיק להריח אותו בלי הפסקה. החלטתי שכל יום אני אריח קצת ואולי ככה אני אשמור על שפיות.

 

שפיות?!

מזה בכלל שפיות?! ההפך משגעון?!

יכול להיות שלהכנס לסערת רגשות מריח של פרח, ואז עוד לחשוב שבריח שלו יש מים שמתנדפים, זה שגעון? זה דווקא הרגיש הרגע השפוי בחיים שלי.

לא יודעת, אולי הבחורה שנתנה לי את הפרח ההוא, בדיוק לפני שבוע וחצי, תדע לענות לי על זה...

 • 21.5.2015
  אומרת:

  מרגש :)

 • 28.3.2016
  מעיין אומרת:

  מהמם !!!!

 • 16.8.2016
  אניאומרת:

  יפה ומעניין :)

השאירי תגובה

כתובת הדוא”ל שלך תישאר חסויה.

אימות חשבון באמצעות הודעת sms

אמינות הקהילה מאד חשובה לנו, אנו דורשים מכל חברה חדשה באתר,
לאמת את זהותה באמצעות הודעת סמס שתישלח למכשיר הסלולרי,
בכדי למנוע ספאם ומשתמשות כפולות.

לעולם לא נשלח אלייך מסרים או התראות בנוגע לפעילותך באתר, השימוש במספר הסלולרי הינו עבור האימות בלבד.

לא קיבלת קוד?

שכחת סיסמה?

כדי לבצע איפוס סיסמה יש צורך להכניס את כתובת הדוא"ל ומספר הטלפון הנייד איתו נרשמת לאתר. לאחר הכנסת הנתונים יש ללחוץ על כפתור "שליחה", ואז תתקבל בטלפון הנייד הודעת SMS עם קוד אימות. יש להכניס את קוד האימות בשדה המיועד ואת הסיסמה החדשה כדי לאפס אותה.

לא קיבלת קוד?

יצירת חשבון חדש!