שלום, אורחת

כניסת חברות

שכחתי סיסמה
חברות אונליין
7
9
2

עכשיו באתר

אני מחפשת:

אהבה ראשונה

23/10/2015
5
450
0
נוי דבש
בת 25, תל אביב
כותבת מתחילה
תגובות
0
רשומות
3

אני מתגעגעת אלייך יותר מידי. אני חושבת עלייך יותר מידי.
אני יודעת שכבר אין דרך חזרה ואני יודעת שאין לי שליטה על המצב. רק תגידי לי, איפה את? למה את לא רוצה להיות פה איתי? אני עדיין כאן, ואת יודעת שכאן הכי בטוח. את יודעת שכאן אף אחד לא שופט או מסתכל. אין כאן שום סכנה. אני פה איתך.

תפסיקי לחשוב פעם אחת ותהיי, פשוט תהיי. תפסיקי לחשוב על מה צריך, על מה מותר ועל מה כדאי. תעצמי את העיניים ורק למה שניות, תרגישי. תיזכרי במה שהיינו פעם.

את זוכרת את הימים שלא התראינו? אפילו אם לכמה שעות. אני זוכרת את הרגש הזה שהתעורר בי כשמצאתי אותך. הייתי צוברת סיפורים רק לרגע הזה שהיינו אני ואת בשקט המושלם שיצרנו. אני זוכרת את הדחף לספר לך, את הרצון שתשאלי אותי שאלות שלא היה לי אומץ להגיד, את ההקלה כששאלת.

את זוכרת איך הזמן עצר? כשהיינו ביחד הייתי בטוחה שהזמן מחכה לנו. מחכה שנבין, מחכה שנרצה, מחכה שנעשה, שנדבר. עד אז הוא יהיה שם. היה נדמה שיש נצח לפנינו ועוד אחד מאחורינו. כאילו הלילה סירב להיגמר כשישבנו ביחד על המיטה הזו, היה נדמה שאנחנו יודעות הכל, שניצחנו הכל – את השקט, את הרעש, את כל מי שמסביב ואת כל מה שהיה בפנים. כי היינו אני ואת. לא הייתי צריכה יותר מזה.

את זוכרת את החיבוק? החיבוק שהיה מעטפת של ביטחון, של חום, של אהבה. לא משנה מה קרה, אני ידעתי שאת היום אני אסיים עם החיבוק שלך ושום דבר לא היה קשה. בלעדיו היה כל כך קשה ללכת לישון. בימים האלו ניסינו להחליף את החיבוק במילים, המון מילים שיעטפו אותנו כמעט כמו החיבוק הזה.

את זוכרת את היום ההוא? ה"וידוי" ההוא? היום שבו הבנו שאת בכלל לא חברה שלי ואני בכלל לא חברה שלך. את האהבה הראשונה שלי, ואני שלך. אני אהבתי אותך ואת אותי. באותו יום החלטת שזה הולך לעבור וברגע שזה יעבור את תוכלי למצוא נתיב טוב יותר. והנתיב הזה הוא לא איתי. בלי הודעה מוקדמת את המשכת הלאה. חלק ממני רוצה להאמין שלא את זו שהמשכת הלאה, אלא אני. את פשוט חזרת כמה צעדים אחורה למקום שבו הרגשת הכי בנוח.    

היום אני יודעת שביום הזה התחלתי חיים חדשים. זה לעולם יהיו החיים שהתחלתי איתך, חשבתי שהזמן נמצא שם ומחכה. טעיתי. הזמן עבר ואת איתו.
הוא כבר לא יחזור.. ואת?

השאירי תגובה

כתובת הדוא”ל שלך תישאר חסויה.

אימות חשבון באמצעות הודעת sms

אמינות הקהילה מאד חשובה לנו, אנו דורשים מכל חברה חדשה באתר,
לאמת את זהותה באמצעות הודעת סמס שתישלח למכשיר הסלולרי,
בכדי למנוע ספאם ומשתמשות כפולות.

לעולם לא נשלח אלייך מסרים או התראות בנוגע לפעילותך באתר, השימוש במספר הסלולרי הינו עבור האימות בלבד.

לא קיבלת קוד?

שכחת סיסמה?

כדי לבצע איפוס סיסמה יש צורך להכניס את כתובת הדוא"ל ומספר הטלפון הנייד איתו נרשמת לאתר. לאחר הכנסת הנתונים יש ללחוץ על כפתור "שליחה", ואז תתקבל בטלפון הנייד הודעת SMS עם קוד אימות. יש להכניס את קוד האימות בשדה המיועד ואת הסיסמה החדשה כדי לאפס אותה.

לא קיבלת קוד?

יצירת חשבון חדש!