שלום, אורחת

כניסת חברות

שכחתי סיסמה
חברות אונליין
7
8
6

עכשיו באתר

אני מחפשת:

משחקי אהבה.

10/07/2015
5
648
0
גילי בנאי
בת 27, חיפה
כותבת מתקדמת
תגובות
0
רשומות
8

~כששואלים אם בגדתי אני עונה שלא, וזה לא שזה שקר, כי באמת לא בגדתי. לפחות לא במובן אליו הן מתכוונות כשהן שואלות את זה.
אם יש משהו שאני נרתעת ממנו זה בנות שאני לא מכירה ויותר מדי זמן פנוי כדי לחשוב. יש משהו בכל האתרי הכרויות המפוקפקים האלו שלא נותן לך מנוח,נותן לך סיבה טובה לפחד.
אני כנראה לא אכיר מישהי בשנתיים הקרובות אם לא האתרים,השיגרה היומית שהתחייבתי אליה לא כוללת בתוכה לסביות. אז התמכרתי לריגושים זמניים,ללילות קצרים,כל לילה בסופ"ש העברתי עם מישהי אחרת ולרוב זה כלל מזרון עם 4 רגליים כבר בפגישה הראשונה.
אני מכירה את המדינה טוב לא כי למדתי גאוגרפיה, גם לא כי אני אוהבת לטייל, אלא כי הכרתי בנות שהיו פזורות בגבולות המדינה.
גם אהבתי לנסוע, זה נתן לי זמן לחשוב, נתן לי תרוץ לא לחזור לפחות לא בקרוב, וככה היו ימים שהתבלבלתי בין שיחות,פרטים לא הייתי סגורה על שמות ומספרים. זו הייתה חוויה מלמדת,בעיקר מינית, כשזו הייתה המטרה בעצם כשנרשמתי בפעם הראשונה, לא ציפיתי שאמשיך עם זה כל כך הרבה זמן.
והיום כשאני בשלה למשהו יותר רציני אני נרתעת. נרתעת מלהכיר את גילי שלפני שנה,שזרקה מילים ללא כל כוונה אמיתית שמבססת אותן. זאת שבודקת מה נמצא על פני השטח ורק אז מחליטה מה עדיף לה,זאת שנותנת תחושה שהכל טוב כשכלום לא טוב, ואז נעלמת.
אז הכרתי אותה, היא הייתה מסנוורת,הייתה כימיה מהממת, הכל אצלה היה בעיניי יפה,זרקה מילים שמבטיחות עתיד, וביום אחד זה נגמר.
כשסיימנו את זה, הלב שלי נרמס, הרבה זמן לא רציתי מישהי, הרבה זמן מישהי לא גרמה לי להתרגש ממנה ולצפות כבר לפגישה הבאה כמו פרק שנגמר במתח.
שמרתי על איפוק, לא להראות לה שאני מאוכזבת, וגם לא לזייף שמחה או שביעות רצון מהמצב, כיבדתי, ואמרתי את מה שאני מאמינה בו, מעדיפה לא להיות עם מישהי שאני רוצה מאשר להיות עם מישהי שלא רוצה אותי. ושאלתי  אם  יצא לה להכיר מישהי אחרת. היא לרגע חשבה שאני שואלת כי אני בטח חושבת שהיא סיימה את מה שעוד לא היה קרוב ללהתחיל בגללה, אבל אמרתי לה שזו לא הסיבה.
הסיבה הייתה שהבנתי שהכרתי את הצל של עצמי,בהכירות הקצרה שלי איתה ראיתי שאנחנו דומות בהרבה דברים, חשבתי שהיא קצת לא אמיתית, ניסיתי לעצבן אותה כדי להוציא ממנה אמת. זה עבד כמו שזה עבד איתי. היא נראתה לי כל כך ילדותית ונתונה להשפעה, עד שתוך כדי הנסיעה חזרה ממנה אמרתי לעצמי שלא אתפלא אם אשמע שבסוף היא חזרה לגברים בגלל השפעה של חברות. מישהו חכם אמר לי שמי שלא יודע לקבל אהבה, כנראה רגיל למצב הזה. ובגלל זה הוא לא נמשך לזה, שהוא צריך שיהיו איתו רעים. נגעלתי ממנה, ואז הבנתי שנגעלתי מעצמי, שאין לי מה לכעוס ורק להודות לה שהיא הראתה לי מי אני.
אמא שלי ראתה אותי חוזרת הביתה מותשת מהמחשבות והניסיון להזכר במה שקרה, ואיפה הטעות הייתה. ואז היא ניסתה לנחם "בסדר אז הפעם פגעו בך,ופעם את פוגעת,זה משחק שרץ כל הזמן,מה עם כל הבנות שאת לא רצית?"
ואני התעצבנתי, והגבתי שלא אכפת לי עכשיו ממי שאני לא רוצה,אכפת לי ממי שאני כן.
לקח לי שבוע להזכר במשפט הגועלי הזה ובפגיעה שפגעו בי,והחלטתי שכל עוד זה תלוי בי לא אגרום יותר לשום בחורה להפגע,כי לאף אחת לא מגיע לב שבור על כלום, לאף אחת לא מגיע להתחיל לחשוב מה לא בסדר בה כשמה שלא בסדר זה בכלל בי שלא רציתי אותה. אז כששואלים אותי אם בגדתי אז כן בגדתי, לא התנשקתי או שכבתי אפילו לא התחלתי עם אף אחת אחרת, אבל בזמן שזה לא היה מוגדר כן דיברתי עם בנות, וכשזה הוגדר, אז מבחינתי זה סתם הוגדר. לא הייתי שם במאה אחוז, אז כן, בגדתי באמון שלך.

השאירי תגובה

כתובת הדוא”ל שלך תישאר חסויה.

אימות חשבון באמצעות הודעת sms

אמינות הקהילה מאד חשובה לנו, אנו דורשים מכל חברה חדשה באתר,
לאמת את זהותה באמצעות הודעת סמס שתישלח למכשיר הסלולרי,
בכדי למנוע ספאם ומשתמשות כפולות.

לעולם לא נשלח אלייך מסרים או התראות בנוגע לפעילותך באתר, השימוש במספר הסלולרי הינו עבור האימות בלבד.

לא קיבלת קוד?

שכחת סיסמה?

כדי לבצע איפוס סיסמה יש צורך להכניס את כתובת הדוא"ל ומספר הטלפון הנייד איתו נרשמת לאתר. לאחר הכנסת הנתונים יש ללחוץ על כפתור "שליחה", ואז תתקבל בטלפון הנייד הודעת SMS עם קוד אימות. יש להכניס את קוד האימות בשדה המיועד ואת הסיסמה החדשה כדי לאפס אותה.

לא קיבלת קוד?

יצירת חשבון חדש!