שלום, אורחת

כניסת חברות

שכחתי סיסמה
חברות אונליין
7
8
8

עכשיו באתר

אני מחפשת:

תודה לך

03/07/2015
0
626
0
נננננ
בת 28, תל אביב
כותבת מתחילה
תגובות
0
רשומות
3

לפני פרק זמן שאי אפשר באמת להגדיר הגעתי למקום שהיום גם אותו אני לא מצליחה להגדיר – מן ריבוע אפור מלא בחוויות שקרו בזמנים שונים לאנשים אחרים.
אני לא יודעת איך או למה ולצורך העניין גם מתי, הצלחתי לצבור כל כך הרבה רגעים שיצרו לי את החוויה באותו ריבוע אפור שנחרטה במקום לא נודע.

בכל מקום ובכל זמן אני מוצאת את עצמי חוזרת לשם. הרי הכל התחיל ומעתה גם ייגמר שם, באותו יום בו נקבע המספר הזה "320", כי זה המקום שבו למדתי שהחיים מפתיעים.. ולפעמים גם לטובה.
הוא דיבר על המספר הזה במן ספק, כאילו הביא לי אותו בלית ברירה. מאז המילה "חוויה" מוצאת את עצמה כל פעם מחדש מתקשרת לתקופה הזאת בלי שום מושג או ידיעה למה. אני מניחה שזו המילה הכי קרובה שמצאתי כדי לתאר את כל הרגעים שייחדו ועשו ריבוע אפור חסר כל צבע וחיים למה שהוא בשבילי היום.

 

מידי פעם עולה בי השאלה, למה אני מספרת את כל זה, ולמה דווקא לך.
פעם, אם נהיה קצת עמוס ושום דבר לא היה מסתדר הייתי לוקחת עט ודף וכותבת כמה מילים שלא היוו משמעות לאף אחד בעולם שלי.
עכשיו, אני מוצאת את עצמי בחדר הזה עם כל הקולות והאנשים שכאילו מכירים אחד את השני, וכאילו אוהבים אחד את השני, כותבת דווקא לך.
מספרת לך על כלום ושום דבר, פורקת מן הרגשה לא מאותרת שאולי תתבהר ותקבל היגיון כלשהו על הדף הזה.

אז.. למה דווקא לך? כנראה שאחת הסיבות היא שהחוויה לא הייתה נוצרת בלעדייך, לפחות לא בעוצמה שכזו. למרות שאני יודעת, ואולי גם את, זה טיפה יותר מהמשמעות הזאת ומהחוויה הזאת.
יצא לי להכיר משהו שהספקתי לאבד כמה פעמים, משהו שכמעט ולא קיים בעולם שכזה - משהו טוב יותר, טהור יותר. יצא לי להכיר מישהו שאכפת לו. שעכשיו, בתקופה הזאת בחיים, חסר..

בחיים האלו צברתי לא מעט תקופות לא נשכחות שהייתי מאוד רוצה לא לזכור. תקופות שבהן הרגשתי ובהן אהבתי וכל פעם מחדש הכל נעלם כלא היה מעולם, כשהחלטתי להמשיך הלאה מצאתי את עצמי מאוד מהר מחפשת בדיוק את אותו הדבר שאיבדתי, רק בגרסה אחרת. ואז שוב, אותו סיפור.. רק בגרסה אחרת.
נראה לי בגלל איזו נטייה משונה להיאחז במשהו שפעם היה טוב. תמיד עולה בי המחשבה שאם איאחז בו מספיק חזק אולי הוא יחזור.

בזמן האחרון כתבתי ומחקתי ערמות של מילים, כל פעם מנוסחות בצורה אחרת, דווקא לך. וכל זה כדי לתאר את התודה הזאת שאני חייבת לך. אני לא כל כך רוצה למצוא את המילים כדי לתאר לך על מה, אני מניחה שאת יודעת בעצמך ואת עדיין לא מוכנה שאני אוסיף את השורה הזאת פה על הדף.
לפחות עכשיו תקבלי את התודה הזאת ממני אלייך, תודה על התקווה שהספקתי לאבד עד שהגעת. תודה על התקווה שיכול להיות פה טוב יותר, ואם לא טוב יותר אז לפחות שלם יותר.

תודה לך.

השאירי תגובה

כתובת הדוא”ל שלך תישאר חסויה.

אימות חשבון באמצעות הודעת sms

אמינות הקהילה מאד חשובה לנו, אנו דורשים מכל חברה חדשה באתר,
לאמת את זהותה באמצעות הודעת סמס שתישלח למכשיר הסלולרי,
בכדי למנוע ספאם ומשתמשות כפולות.

לעולם לא נשלח אלייך מסרים או התראות בנוגע לפעילותך באתר, השימוש במספר הסלולרי הינו עבור האימות בלבד.

לא קיבלת קוד?

שכחת סיסמה?

כדי לבצע איפוס סיסמה יש צורך להכניס את כתובת הדוא"ל ומספר הטלפון הנייד איתו נרשמת לאתר. לאחר הכנסת הנתונים יש ללחוץ על כפתור "שליחה", ואז תתקבל בטלפון הנייד הודעת SMS עם קוד אימות. יש להכניס את קוד האימות בשדה המיועד ואת הסיסמה החדשה כדי לאפס אותה.

לא קיבלת קוד?

יצירת חשבון חדש!