שלום, אורחת

כניסת חברות

שכחתי סיסמה
חברות אונליין
7
8
6

עכשיו באתר

אני מחפשת:

פעם כמעט ראשונה

03/07/2015
5
613
0
basonit
בת 24, מרכז
כותבת מתחילה
תגובות
1
רשומות
1

 ובכלל הכרנו דרך הטלפון. עם הניתוק הריגשי שקיים היום בכלל לא היססת לידע אותי שאת חרמנית ומוכנה לפעולה. תוך דקות כבר החלפנו תמונות חושפניות והיה לי ברו שאני אחת מרשימה של כמה.
אחרי כמה פעמים שבהן הוחלפו עשרות תמונות עירומות יותר ופחות של שתינו, הצעת שנפגש לבירה. ולמרבה הפלא, הסכמתי. נפגשנו באיזה פאב בתל אביב. מיד החלפנו חיבוק ונשיקה והתפעלנו מפיסול הגוף שהטבע העניק לכל אחת מאיתנו. הזמנתי בירה, וכמעט מיד בירה שניה, ואפילו הצלחתי לשונרר ממישהו סיגריה. ולבנתיים לא היה ניראה כאילו הערב יזוז לשום מקום, ובראש שלי כבר ניסיתי לחשב מתי אני צריכה לחתוך כדי להספיק לרכבת הביתה. בשעה שהחלטתי שקיפול בעוד 20 דקות יהיה מכובד, הגיעו אלינו שני שוטים, ואחריהם מבט ממך. הרמת את הכוס וכל המשקה זלג לך לפה כאילו מים. "אני הולכת לשירותים את באה?" קפצת מהשרפרף הגבוה ודילגת לך למאחורי הבר. אגן רחב ונשי ניכנת בו, והליכה חצופה שיודעת שובבות. לשניה הרגשתי את ההתלהבות של הברמן ממראה עיניו. לראשונה זכה לראות שתי לסביות שוות ולא גבריות הולכות להזדיין בשירותים. תהיתי אם ילך לשבת שם קצת אחרי שסוף סוף אחליט לגביה.
שיט! שחכתי ממנה למגרי והתרכזתי רק בברמן! פאק. יעל קומי לשירותים. נו!!
אבל הרגלים שלי נשארו במקום. אחרי הבהייה הארוכה ביותר בהיסטוריה בדלתות שירותים, יצאת החוצה. רק שהפעם במקום חוצפה ושובבות, הגיע נרגז ונעלב. ובעיקר חוסר סובלנות ללכת. "ניראה לי שאני זזה הביתה" שלפת שטר של מאה שקלים חדשים שהכאיבו הישר בחזה, והתחלת להכין את עצמך לעזיבה. "יעל זה הזמן לצאת ג'ורג' קלוני סטייל או מה שזה לא יהיה! פשוט תסבירי את עצמך כבר....!" אף פעם לא הבנתי מאיפה הקולות האלה באים אלי.
"סליחה! אוף רק תקשיבי רגע!" תמיד תהיתי אם העובדה שלא מקשיבים לי טמונה בגובה שלי או בעיניים. פרצת מחוץ לפאב ורק אז הרגליים שלי התעוררו מאותה שנת חורף. "קח את הטלפון בנתיים אני חוזרת לשלם מיד" וקמתי אחריך. לא שהייתי צריכה לרוץ הרבה, בכל זאת זה מקום קטן.
"חה את חייבת להקשיב לי אין לך איך לחזור הביתה!". אם היה ניתן לדמיין את הדבר המר ביותר בעולם ולתת לו שם, זה היה הכותרת לטעות שלי. כמצופה לכולם מלבדי, היא החליטה לנטוש את הסיכוי למונית ופשוט ללכת לכיוון אקראי. חשבתי לעצמי כמה הכל כה מבויים, ושהכנסתי את עצמי למצב מגוחך. אחרי שהתקדמת ואני אחרייך, כמות האנשים שמסביבנו הצתמצמה והרשתי לעצמי לדבר. "אני צריכה שתעצרי", "יש לי צעדים קטנים זה לא פייר", עוד משפטים מהסוג הזה נזרקו לאוויר בשעה שלריאות השחורות שלי כבר נמאס. 
"אף פעם לא עשיתי את זה. אף פעם לא שכבתי עם מישהי!!" מתוך האדרנלין לא הבחנתי שעצרת ולשניה כמעט והתנגשתי בך. "את בתולה?" שאלת מבולבלת.
הסברתי לך את המצב. על איך היא שברה אותי לשניים ועל איך הסקס היה גרוע, וכמה חסרת ביטחון אני בתחום הזה.
בתקופה שהורי לא גרו באותו הבית, אצל אבא היינו יושבים ורואים 'רוקדים עם כוכבים'. תמיד הדגישו את יצוג הקשר בריקוד על ידי מוביל ומובל. מאותו רגע והילך הובלת הכל בצעדים מחושבים. היית מלאך בדמות אישה עם המון רגלים וחזה משגע. הראת לי מה זה ביטחון ומניות חיה.

תקופה אחר כך עוד יצאנו לפגישות מין תכופות. אבל גם זה דעך. לעיתים עפות תמונות שוות בטלפון.
וזהו. ככה זה נגמר.****יצא נורא טלנובלה בסוף למישהי יש רעיון לטוויסט?****


 


 

 

השאירי תגובה

כתובת הדוא”ל שלך תישאר חסויה.

אימות חשבון באמצעות הודעת sms

אמינות הקהילה מאד חשובה לנו, אנו דורשים מכל חברה חדשה באתר,
לאמת את זהותה באמצעות הודעת סמס שתישלח למכשיר הסלולרי,
בכדי למנוע ספאם ומשתמשות כפולות.

לעולם לא נשלח אלייך מסרים או התראות בנוגע לפעילותך באתר, השימוש במספר הסלולרי הינו עבור האימות בלבד.

לא קיבלת קוד?

שכחת סיסמה?

כדי לבצע איפוס סיסמה יש צורך להכניס את כתובת הדוא"ל ומספר הטלפון הנייד איתו נרשמת לאתר. לאחר הכנסת הנתונים יש ללחוץ על כפתור "שליחה", ואז תתקבל בטלפון הנייד הודעת SMS עם קוד אימות. יש להכניס את קוד האימות בשדה המיועד ואת הסיסמה החדשה כדי לאפס אותה.

לא קיבלת קוד?

יצירת חשבון חדש!