שלום, אורחת

כניסת חברות

שכחתי סיסמה
חברות אונליין
7
8
8

עכשיו באתר

אני מחפשת:

מי היה מאמין שהפרימיטיבית תבוא גם אליי?

22/06/2015
5
576
0
גילי בנאי
בת 27, חיפה
כותבת מתקדמת
תגובות
0
רשומות
8

 לצערה של אמא שלי לא "חזרתי" או נהייתי לסבית. אני גם די בטוחה שזה לעולם לא יקרה. אבל את השבת האחרונה אני כנראה לא אשכח בזמן הקרוב. זה היה נראה כמו עוד יום שבת רגיל,כל האחיות מתאספות מרחבי הארץ בבית של אמא שלי אוכלות ג'חנון אם בסופש הזה הן לא  שוב בדיאטה  מדברות וכל אחת מעשנת את שלה 

ישבתי בסלון,קצת משועממת ורגילה לסיטואציה השיגרתית,חצי נהנת מהרעש של האחייניות חצי מתעצבנת, מנסה לחשוב מה הלאה,קצת תובנות על החיים,על הבחורה האחרונה וזו שלפניה ועל הספירה לאחור לסוף השירות קבע.

 ומשום מקום היא פשוט קפצה! פרימיטיבית נכנסה לגוף של אמא שלי "קחי תעשי לי טובה תאכלי את זה" מה שנשמע לרגע קצת תמוה,כי לאמא שאני מכירה יש מעקב קבוע אחרי הדיאטה שלי,יותר מחלי ממן,יותר מהחברה הקנאית שירדת יותר ממנה. הסוכריה כמובן נראתה לא שיגרתית,יותר מתאימה לחינה. לא נראה לי שממש היה לה קשה שלא באתי לחינה האחרונה שהייתה במשפחה.. החלטתי שזה מיותר ולא זרמתי עם העניין,היא התעקשה. "אורי תמרחי לה את זה על הידיים".(אחותי,נשואה 2) ובניהן הועברה כוס עם חינה..

פתאום קלטתי מה היא מנסה לעשות, צחקתי מייאוש וזרמתי עם הסיטואציה.(אם זה נותן לה תקווה אז למה לא בעצם... ) "מה את חושבת שעכשיו היא לא תהיה לסבית?"  האמת שזו הפעם הראשונה ששמעתי את אחותי משמיעה מודעות לגביי,כי אמא שלי היא זו שהחליטה לספר לכל המשפחה כבר לפני שנתיים מבלי לספר לעדכן אותי.

פתאום נזכרתי ששבוע לפני התקשרתי והיא סיפרה שהיא הולכת לרבנית בירושלים ,ובשיחה בערב היא שאלה במין ציניות אם מצאתי חתן 

האמת שזה לא הפריע לי,לא כעסתי ולא נעלבתי,אולי קצת חששתי שזה כן יעבוד בגלל שכבר התרגלתי וקיבלתי על עצמי את "מר עתידי כלסבית" ואפילו התחלתי לאהוב את זה. אבל בערב כבר הבנתי שלא משנה כמה אמא שלי תשלם לרבנית ומה הרבנית תעלה על לשונה..שום ברכה לא תעזור פה. 

מפה לשם הגעתי למסקנה שלהיות תימניה פרימיטיבית זה קיים וזה בסדר. פשוט צריך ללמוד לקבל אותן כמו שהן מקבלות אותנו.

השאירי תגובה

כתובת הדוא”ל שלך תישאר חסויה.

אימות חשבון באמצעות הודעת sms

אמינות הקהילה מאד חשובה לנו, אנו דורשים מכל חברה חדשה באתר,
לאמת את זהותה באמצעות הודעת סמס שתישלח למכשיר הסלולרי,
בכדי למנוע ספאם ומשתמשות כפולות.

לעולם לא נשלח אלייך מסרים או התראות בנוגע לפעילותך באתר, השימוש במספר הסלולרי הינו עבור האימות בלבד.

לא קיבלת קוד?

שכחת סיסמה?

כדי לבצע איפוס סיסמה יש צורך להכניס את כתובת הדוא"ל ומספר הטלפון הנייד איתו נרשמת לאתר. לאחר הכנסת הנתונים יש ללחוץ על כפתור "שליחה", ואז תתקבל בטלפון הנייד הודעת SMS עם קוד אימות. יש להכניס את קוד האימות בשדה המיועד ואת הסיסמה החדשה כדי לאפס אותה.

לא קיבלת קוד?

יצירת חשבון חדש!