הן מוכשרות. הן יפות. הן גאות. ואנחנו גאות בהן!  זמרות לסביות גאות שלא הכרתן, או שפשוט לא ידעתן שהן משלנו...

 

מליסה אתרידג'

הראשונה ברשימה היא מליסה אתרידג' שנולדה בשנת 1961. היא זמרת רוק ומוזיקאית אמריקאית שזכתה בפרס אוסקר ובשני פרסי גראמי. כמו כן, אתרידג' היא פעילה חשובה ובעלת השפעה רבה במאבק למען זכויות הלסביות, הביסקסואליות, ההומואים, והטרנסג'נדריות, בארצות הברית ובעולם. מליסה חשפה את נטיותיה המיניות ויצאה מהארון בפומבי בתור לסבית גאה, בשנת 1993. בנוסף היא הביעה תמיכה רבה בענייני איכות ושימור הסביבה וכדוגמא אישית היא יצאה לסיבוב הופעות בארצות הברית וקנדה כשהיא משתמשת בביו דיזל, שנחשב ידידותי לסביבה.

 

מיסי היגנס

הבאה ברשימה היא מיסי היגנס שהיא שחקנית וזמרת אוסטרלית, מזכירה קצת את שרה מק'לכלן. עד כה הוציאה היגנס שני אלבומים מצוינים שהובילו אותה להצלחה רבה ולזכייה בפרסי מוזיקה רבים וחשובים באוסטרליה ומחוצה לה. בנוסף מיסי היא צמחונית ופעילה משפיעה ונלהבת במאבק למען זכויות בעלי חיים.

 

רייצ'ל (צ'לי) רייט

רייצ'ל רייט היא זמרת קאנטרי אמריקאית, שזכתה בפרס "זמרת הקאנטרי החדשה הטובה ביותר" בשנים 1994 ו - 1995. במהלך הקריירה המכובדת שלה, זכתה בפרסים חשובים רבים, מכרה יותר ממיליון עותקים של שמונת אלבומיה בארצות הברית ועוד. בשנת 2010, כשהייתה בשיא הקריירה שלה, החליטה לצאת מהארון. מאז היא פעילה למען זכויות הלהט"ב ואף זכתה לסרט תיעודי על חייה, שיצא בשנת 2011.

 

ליישה היילי

ליישה היילי מוכרת לרובינו בעקבות משחקה בסדרה האגדית ״ישנן בנות״ בתור אליס פיאזקי. מסתבר שאליס, ליישה, היא לא רק הדבר הכי חמוד עלי אדמות, היא גם זמרת ומוזיקאית מוכשרת ביותר. היא חברה בצמד האלקטרו פופ עם קמיליה גריי, שגם היא, אגב, לסבית גאה. בחייה האישיים הייתה במערכת יחסים ארוכה, של כחמש שנים, עם הזמרת המוכשרת קי.די לאנג. הידעתן? היילי כתבה את הלהיט של שאקירה “Don’t Bother”.

 

טייגן ושרה קווין

הבאות בתור הן צמד התאומות הקנדיות טייגן ריין קווין ושרה קריסטן קווין. התאומות הן לסביות מוצהרות ומרכיבות את צמד האינדי פופ שנקרא "טייגן ושרה".  במסגרת ההרכב הוציאו התאומות שישה אלבומים מצליחים והן חתומות בחברת התקליטים של אגדת הרוק הקנדית ניל יאנג. אחד משיריהן "walking with a ghost" זכה לגירסת כיסוי של להקת הרוק המצליחה, "וויט סטרייפס". במהלך הקריירה המכובדת שלהן, שיתפו פעולה עם מגוון אמנים מצליחים, בניהם טיאסטו וקאקי קינג.

 

ביאנקה

האחרונה ברשימה היא ביאנקה קאסידי שיחד עם אחותה, סיארה, הקימה הרכב מוזיקלי, רוק אלטנרטיבי, שזכה בפרסים רבים ובשלל בביקרות מעולות. המוזיקה שלהן, משלבת תיאטראליות וחוש אופנה מפותח. ביאנקה יצאה מהארון בשנת 2008.