אם תשאלו אותנו, רוב בנות ובני האדם הם בי-סקסואלים, וממוקמים במקומות שונים על סקאלת הנטייה המינית. אך עדיין, מרבית האנשים שנמשכים גם לבני מינם, בוחרים להגדיר עצמם כסטרייטים. אנחנו ב- loveher מוצאות את ההגדרה ׳בי סקסואלית׳ כהגדרה שדורשת כיום את תעצומות הנפש הרבים ביותר. אנחנו לא מדברות על הסיטואציה בה מגדיר האדם את עצמו כ״דו שלא ידעו״. אלא, על המקרה בו מישהי נמשכת לגברים, יכולה להיות עם גברים, נהנת מלהיות עם גברים, ועדיין, לא מתביישת בעצמה, שלמה עם עצמה, נהנית מכל העולמות ומגדירה ברייש גליי ״אני בי-סקסואלית״. קבלו אותן -  תשע הנשים הביסקסואליות המפורסמות ביותר שמשרתות את ההסברה הקהילתית רק מעצם היותן מי שהן.


אנג'לינה ג'ולי

אנג'לינה ג'ולי, החצי היפה בצמד "בראנג'לינה" התנסתה במערכות יחסים מורכבות, נישואים, גירושים ואימוץ ילדים. כיום היא פועלת למען ילדים מארצות עולם שלישי ופליטים ובעקבות כך זכתה בתארים שונים ובכבוד רב. יחד עם זאת, ג'ולי, בת ה - 39 יצרה לעצמה תדמית פרובוקטיבית לאורך הקריירה ההוליוודית שלה, בה כיכבה בעשרות סרטים. ובאחד מציטוטיה למגזין חשוב אמרה: "מעולם לא הסתרתי את הביסקסואליות שלי, אבל מאז שאני עם בראד, אין מקום לזה ולא לסאדו מזוכיזם בחיי".


אנה פקווין

הבאה ברשימה היא אנה פקווין שהיא שחקנית מוכשרת בת 34 שנולדה בקנדה. היא הצעירה השנייה אי פעם שזכתה בפרס האוסקר, שאותו קיבלה על משחקה בסרט "הפסנתר" וכיום מככבת בתפקיד ראשי, בסדרה המצליחה, דם אמיתי. פקווין יצאה מהארון כביסקסואלית בשנת 2010, באמצעות הודעה של קבוצת True Colors Fund"." כיום היא נשואה לשחקן סטיבן מוייר, אך עדיין מגדירה עצמה כאחת שנמשכת לשני המינים. לדבריה: "להיות ביסקסואלית זה משהו שקיים, לא משהו שאנשים ממציאים", "לא מדובר בהיעדר קבלת החלטה".


ליידי גאגא

גאגא ללא ספק נחשבת לאחת הזמרות המצליחות והצבעוניות בעולם. בעבר סיפרה גאגא, שניהלה מערכות יחסים עם גברים ונשים ולדבריה: "אני בהחלט אוהבת נשים, והיו לי מערכות יחסים עם נשים". "השיר Poker Face מדבר על כך שבזמן שהייתי עם החבר שלי פנטזתי על נשים". גאגא בת ה - 29 מקורבת מאוד לקהילה הגאה ופעילתה בנושא רבה וחשובה: הקימה את Born This Way Foundation למען נוער גאה, מקפידה להתייחס למעריציה הגאים, יצאה לא פעם נגד הומופוביה ולמען שוויון זכויות ועוד. אין ספק שגאגא היא השראה לכולנו. 


אוון רייצ'ל ווד

אוון היא אחת הכוכבות הלוהטות ביותר של הוליווד, היא שחקנית, וזמרת שכיכבה בסרטים שלוש עשרה, מה שעובד, ועוד. כיום היא נשואה לשחקן הבריטי ג'יימי בל. ווד יצאה מהארון כביסקסואלית בשנת 2010, כשהייתה בת 23. בראיון לדיילי ביסט התייחסה למהלך זה וסיפרה שחיכתה לרגע הנכון. לדבריה "רציתי לחכות, לרגע שבו אהיה מספיק מבוגרת במטרה שאנשים לא יחשבו שמדובר בשיגעון חולף, ושאני לא עושה זאת על במטרה לזכות בתשומת לב", "אני אנסה הכל, אפגוש בחור נחמד, בחורה נחמדה, אני יותר כמו בחור כשזה מגיע ליחסים עם בנות, אני הדומיננטית, אני פותחת את הדלתות, מזמינה לארוחת ערב, אני רומנטית".

 

קאשה

זמרת פופ אמריקאית צעירה ומצליחה שהוציאה כבר מספר אלבומים שזכו להצלחה רבה. קאשה יצאה מהארון כביסקסואלית לפני כשנה. במסגרת הודעה נגד בריונות ואלימות היא כתבה: "אני ביסקסואלית. אני לא אוהבת רק גברים, אני אוהבת אנשים. אני עומדת כאן כדי להביע את תמיכתי במאבק העיקש נגד בריונות ואלימות כלפי לסביות, הומואים טרנסג'נדרים וביסקסואלים".

 

לינדזי לוהן

לוהן היא שחקנית, דוגמנית וזמרת אמריקאית פרובוקטיבית ביותר. במהלך הקריירה של כיכבה בסרטים שישי הפוך, מצט'ה, מת לצעוק 5 ועוד. לוהן נחשבת לטראבל מייקרית הראשית של הוליווד. למרות שמסרבת להגדיר עצמה כביסקסואלית, היא העידה על עצמה כנמשכת לשני המינים. לדבריה: "אני לא ממש מגדירה עצמי, אני מעריכה אנשים ולא משנה מי הם, אני מרגישה שבורכתי להרגיש מספיק בנוח כדי להגיד זאת", "סבלתי מבעיות אישיות שהשפיעו לרעה על הקשר, הבנתי שאני צריכה לאהוב את עצמי לפני שאוכל לאהוב כל אחד אחר".

 

מייגן פוקס

פוקס היא דוגמנית, שחקנית בת 29 שהופיעה על שערי מגזינים נחשבים בעולם ודורגה ברשימת 100 הנשים היפות בעולם של מגזינים רבים וחשובים. כמו כן כיכבה בסרטים רבים למשל בחורים רעים 2, רובוטריקים, הדיקטטור ועוד. בראיון למגזין גברים סיפרה שכאשר שהייתה בת 18 התאהבה בחשפנית ולאחר מכן יצאה מהארון כביסקסואלית. כיום פוקס נשואה ואם לבן, אך סיפרה שהיא נמשכת לשחקנית אוליביה ווילד בצורה בלתי נשלטת. לדבריה "היא כל כך סקסית שהיא גורמת לי לרצות לחנוק שור בידיים חשופות".

 

דרו ברימור

השחקנית המצליחה דרו ברימור כיכבה בסרטים רבים כגון אי. טי, באטמן לנצח, 50 דייטים ראשונים, מילים ולחן, הוא פשוט לא בקטע שלך ועוד. כיום נשואה לוויל קופלמן, אך ציינה, לא פעם שהיא נמשכת לנשים ולגברים. בראיון בשנת 2003, אמרה: "האם אני אוהבת נשים? כן, בהחלט, תמיד החשבתי את עצמי כביסקסואלית, אישה ואישה יחד הן דבר יפה בדיוק כמו גבר ואישה ביחד, להיות עם אישה זה כמו לחקור את הגוף של עצמך, אבל דרך מישהי אחרת".

  

אמבר הרד

אמבר הרד היא שחקנית אמריקאית מצליחה שכיכבה בסרטים מרדף עצבני, לעולם אל תיכנע, יומן הרום, פרנויה ועוד. לאחרונה קראה לכל ההומואים והלסביות בהוליווד לצאת מהארון. בראיון למגזין אמרה הרד שאדם המפחד להגיד את האמת על עצמו הוא אדם שלא מכבד את עצמו. לדבריה: "צריך הרבה אומץ כדי לעשות משהו שאף אחד מסביב לא עושה, כמו לצאת מהארון בהוליווד", "אבל הסיכון ביציאה מהארון אינו משמעותי אל מול האפשרות של לשחק בשקר הנוראי והמזיק הזה שלהיות בארון, כמו שהוליווד מנסה להנציח".