זוג הנשים הגאות, לינלי בנדל ואלי וניקאו זכו בתחרות ״הסרטונים המרגשים ביותר״ שארגנה חברת התעופה, אייר ניו זילנד. הפרס לזוכים, כפי שהבטיחה החברה, היה חתונה באוויר בגובה של כ - 30 אלף רגל. מדובר באירוע חסר תקדים- מעבר לעובדה שרוב החתונות(לפחות אלה שאני נכחתי בהן...) מתרחשות על הקרקע, הייתה זו גם החתונה הגאה הראשונה שהתקיימה באוויר. מדובר על סיפור מרגש על שתי נשים נפלאות אשר ניהלו חיי משפחה לתפארת. השתיים מגדלות את שלושת ילדיהן בעיר אוקלנד שבאי הצפוני של ניו זילנד ולמרבה המזל, קיבלו פרס ייחודי וכיפי במיוחד.


טיסת החתונה

טיסת החתונה המדוברת, יצאה מקווינסלנד והסתיימה באוקלנד, ובה לקחו חלק, בני משפחתן וחבריהן הטובים של הזוג. כמו כן, לקח חלק באירוע גם אורח מיוחד ומפורסם: השחקן האמריקני ג'סי טיילר פרגוסון, שהתפרסם בשל גילום דמותו של מיטשל פריצ'ט בסדרה המצליחה, "משפחה מודרנית". פרגוסון, הוא הומו גאה בעצמו, והוא נבחר לנהל את טקס החתונה.
בכדי לזכות בפרס הייחדוי והמרגש, על הזוג היה להשתתף בתחרות הדורשת לפרסם סרטון אשר מתאר את סיפור אהבתן בדרך מקורית ומרגשת. בסרטון המרגש של וניקאו ובנדל, נראים שלושת ילדיהן, מחזיקים שלטים ובהם מוצג סיפור האהבה של שתי אמהותיהן.


אהבה בשחקים

בעבר, נחשפנו לסיפורים רבים ומרגשים, מרחבי העולם: ראינו שתי לסביות אשר נישאו בפומבי, ממש מול הכנסייה ההומופובית של פרד פלפס, כמו כן, ראינו שתי נשים לסביות שנישאו תשע פעמים בעשרה ימים. אין ספק שהקהילה הגאה בועטת ומראה נוכחות. בין אם זה על הקרקע ובין אם באוויר.

 

הסרטון הזוכה