פורשייה דה רוסי

ישנן לא מעט שחקניות קולנוע וטלוויזיה לסביות בארצות הברית ובעולם כולו, בניהן מפורסמות יותר ומפורסמות פחות. שתיים מהלסביות המפורסמות ביותר בארצות הברית, הן גם זוג: פורשייה דה רוסי ואלן דג'נרס. כיום שמה המלא של דה רוסי הוא פורשיה לי ג'יימס דג'נרס והיא שחקנית קולנוע וטלוויזיה אוסטרלית אשר נולדה בשנת 1973. דה רוסי, התפרסמה בעיקר כשגילמה את דמותה של נל פורטר, בסדרת הדרמה האמריקאית המצליחה, "אלי מקביל". כמו כן, גילמה את דמותה של לינדסי בלות' פיונקה, בסדרת הקומדיה האמריקאית הפופולרית, "משפחה בהפרעה". בנוסף כיכבה במגוון רחב של סרטים וסדרות מכל הסוגים והזמנים, בניהם סרט האימה צעקה 2 וסדרת הדרמה הממכרת, ניפ טאק.
דה רוסי התחתנה בשנת 2008 עם אלן דג'נרס, שהיא שחקנית, קומיקאית ומנחת טלוויזיה אמריקאית, שזכתה ב - 12 פרסי אמי.


אלן דג'נרס

שמה המלא הוא אלן לי דג'נרס והיא נולדה בשנת 1958. בשנת 1994 כיכבה בסדרת הקומדיה האהובה, "אלן" ששודרה בארצות הברית, ברשת ABC. הסדרה גרפה אחוזי רייטינג גבוהים ודג'נרס קיבלה שבחים רבים על משחקה. בשנת 2000 היא כיכבה בסרט "אילו יכלו הקירות לדבר", לצידה של השחקנית המצוינת, שרון סטון, ואף שיחקה בתפקיד אורח בסדרות "ויל וגרייס" ו - "עמוק באדמה". שנה לאחר מכן, כיכבה בסדרה, "המופע של אלן", ששודרה בערוץ CBS ובנוסף, רשת NBC הציעה לה להנחות תוכנית אירוח יומית, וזו הייתה התפנית הגדולה בקריירה שלה. תכנית האירוח שלה, "המופע של אלן דג'נרס", זכתה ב - 15 פרסי אמי מאז עלייתה לאוויר, בשנת 2003. בעקבות הצלחת התכנית, הפכה דג'נרס מסמל של הקהילה ההומו לסבית, לסמל של האומה האמריקאית.


המופע של אלן דג'נרס

בין המפורסמים אשר התארחו בתוכניתה, ניתן היה לראות את, נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, אישתו, מישל אובמה, מריה קארי, ג'ורג' קלוני, ג'ניפר אניסטון, ליידי גאגא, סמואל ל. ג'קסון, ויל סמית', פמלה אנדרסון, כריסטיאן סלייטר, הדוגמנית הישראלית, בר רפאלי, קייטי פרי ועוד מפורסמים רבים מתחומים שונים. עוד בעקבות ההצלחה הגדולה של התכנית "המופע של אלן דג'נאס", אלן נבחרה להנחות את טקסי האמי אשר נערכו לאחר פיגועי 11 בספטמבר ולאחר האסון הוריקן קטרינה בניו אורלינס. בשנת 2009, החליפה דג'נרס את פאולה עבדול בתור שופטת בתוכנית "אמריקן איידול". לסיכום, אין ספק שדה רוסי ודג'נרס הן לא רק מודל לחיקוי לקהילה הגאה, אלא לכולם.


דה רוסי מתארחת בתכנית של אלן